Image

SPOR BAŞARILARIMIZ

  1. Okullar Arası ve Federasyon İl Birinciliği Kayak Yarışlarında 15 Madalya
  2. Satranç Takımlarımız İlçe Turnuvasında Gençlerde ve Yıldızlarda Birinci Oldu!
  3. ALEV’li Jimnastikçiler Küçükler Kategorisinde Şampiyon Oldu!
  4. Alya Sözer Okul Sporları Yelken İstanbul Şampiyonası Yarışları’nda İstanbul Dördüncüsü Olarak Bizleri Gururlandırdı!
  5. Derin Tanrıyaşükür Uluslararası Okul Sporları Artistik Jimnastik Şampiyonasında Ülkemizi Temsil Edecek!
  6. Özel ALEV Okulları Türkiye Jimnastik Şampiyonasında 2 Kupayla Yine Kürsüde!
  7. İstanbul Jimnastik Şampiyonası’nda Dört Takımla Kürsüdeyiz!
  8. Öğrencimiz Ömer Ilgaz “Dünya Bilek Güreşi Şampiyonası”nda Beşinci Oldu!
  9. 2021 Türkiye Karting Şampiyonası’nın Üç Kategoride Birincisi: Rüzgar Evci
  10. Kayakta Öğrencilerimizin Uluslararası Başarıları
  11. Satranç Takımlarımızdan Çekmeköy İlçe Birinciliğinde İki Kupa Birden!
  12. Öğrencimiz Burak Alparslan Binicilikteki Başarılarını Milli Takıma Taşıdı
  13. Kayakçılarımız Çocuk Kupası Yarışlarında 5 Madalya İle Kürsüdeydi
  14. Bilek Güreşi’nde İstanbul Şampiyonuyuz!
  15. Öğrencimiz Aksel Varon’un Judo Başarısı
  16. Minik A Kız, Küçük Kız ve Erkek Takımlarımız Türkiye Şampiyonası’nda…
  17. Türkiye Şampiyonası Birinci Etap Yarışlarında ALEV Üstünlüğü
  18. Satranç Turnuvasında Birinci Olduk
  19. ALEV’li Dört Minik Kayakçımız Daha Birinci Ligde
  20. ALEV’li Kayakçılardan İl Birinciliği’nde 37 Madalya
  21. MİNNET VE SAYGIYLA…
  22. Öğrencimiz Burak Alpaslan TRT Kupasında Atı Poison ile Birinci Oldu
  23. ALEV’den Dört Sporcu Milli Takımla Avusturya’da
  24. Küçük Kız Jimnastik Takımımız Türkiye İkincisi
  25. Küçük Erkek Orienteering Takımımız İstanbul İkincisi
  26. Öğrencimiz Açık Su Yüzme Şampiyonasında 2. Oldu
  27. Jimnastikçilerimiz Kürsüden İnmedi
  28. Küçük Erkek Voleybol Takımımız İstanbul Altıncısı
  29. Yıldız Erkek Voleybol Takımımız İstanbul’da İlk Onda
  30. 14, 16 Yaş Kayakçılarımızın Başarısı 14, 16 Yaş Kayakçılarımızın Başarısı
  31. Küçük Erkek Masa Tenisi Takımımız İstanbul İkincisi Oldu
  32. Yıldız Erkek Masa Tenisi Takımımız İstanbul Yedincisi
  33. ÖĞRENCİLERİMİZ ALP AKAT, BORA KUMUK VE ELİF ZEYNEP YAZICI’DAN BÜYÜK BAŞARI
  34. Yıldız Erkekler Masa Tenisi İlçe Birinciliği
  35. MİNİK B KIZ TAKIMIMIZ İSTANBUL 3.’SÜ
  36. MİNİK B ERKEK TAKIMIMIZ ANADOLU YAKASI 2.’Sİ, İSTANBUL 4.’SÜ
  37. Burak Alparslan'dan Bölge Şampiyonluğu
  38. Jimnastikçilerimiz Kürsüde
  39. Minik K A Kız Takımımız Anadolu Yakası 1.’si, İstanbul 2.’si
  40. Küçük Erkek Basketbol Takımımız Çekmeköy İlçe 2.'si Oldu
  41. Minik A Kız Takımımız Anadolu Yakası 1.’si, İstanbul 2.’si
  42. Derin Tanrıyaşükür’den Büyük Başarı
  43. Yıldız Kız Jimnastik Takımımız Türkiye Şampiyonu
  44. Rüzgar Bahrain'de İlk 16 ‘da