Günümüzde Anne – Baba Olmak Sempozyumu’na Davetlisiniz

  1. yılımızda, Özel ALEV Okulları olarak Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Birimi’mizle ebeveynlerin tutumlarını geliştirmeye yönelik eğitim çalışmalarımızı başlatıyoruz.  İlkini 19 Ekim 2017 tarihinde “Ergenlik Dönemi Özellikleri ve Ergen Aileler” konusuyla gerçekleştireceğimiz seminerimiz, ardından da 18 Kasım 2017 tarihinde “Günümüzde Anne-Baba Olmak”  konulu sempozyumumuzla gerçekleştiriyor olacağız.

Çocuklarımızın yaşamında duygu, düşünce ve davranış yönetiminin önemli bir yer kapladığını düşünmekteyiz. Bu düşünceden hareketle, sizlerin iç yolculuğunuzun çocuklarınız üzerinde olumlu etkisi olduğuna inanıyoruz.

Çift taraflı fayda yaratmayı amaçladığımız bu sempozyumda, bir yandan kendimizi ve çocuklarımızı anlarken bir yandan da elde edilecek gelirle lösemili çocuklarımızı destekliyor olacağız. Bu amaçla düzenlediğimiz “Günümüzde Anne-Baba Olmak” konulu sempozyumumuza sizleri davet ediyoruz.

Sempozyuma katılmak için gerekli forma buradaki adresten ulaşabilirsiniz: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=hyV9ZfvBJ0mHGYWoVvcJ9thbT3gTAtNPsB4QXkiApwpUQUEySjVYSTRRVUJBT1RaREc3VjQ3RUZIRC4u